2020-11-11
Przemyślenia o Covidzie
Cały kraj ogarnęła pandemia wywołana przez koronawirus Covid – 19. Jesteśmy wszyscy zobowiązani do ochrony własnego zdrowia a także zdrowia swoich bliskich i przyjaciół. Wprowadzone obostrzenia w celu minimalizacji zakażeń już od dłuższego czasu znacznie ograniczyły możliwość naszych spotkań, co przecież jest głównym celem naszej działalności.
Zarząd koła nr 1 realizując statutowe zadania integracji naszego Stowarzyszenia wykonuje szereg telefonów do naszych członków. Z odbytych już rozmów telefonicznych wynika głęboka chęć spotkań, wymiany doświadczeń, czy chociażby podyskutowania o naszych celach i potrzebach.
Jednocześnie chcielibyśmy wystąpić z inicjatywą:
NIE JESTEŚ SAM
Dzisiaj telefon i komputer są jedynymi narzędziami do wzajemnej komunikacji. Prosimy, korzystajcie z nich. Zaglądajcie na naszą stronę internetową, na której staramy sie zamieścić bieżące aktualności.
Zarząd Koła życzy wszystkim naszy członkom dużo zdrowia. Dbajmy o siebie.